O MNĚ

Gabriela Caltová

Majitelka & Groomer

Salon provozuji od roku 2011.

Střihání, trimování psů a celkově péče o ně a nejen o psy, je náročná, ale krásná práce. Potřebujete cit, představivost, trpělivost, šikovnost ...

Práce se psy je složitější než s lidmi. Je to také umění vcítit se do nich, přitom být trpělivý, ale také důsledný.

Když půjdete ke kadeřníkovi vy, nehrozí že ho ze strachu pokoušete. Sedíte a nehýbete se, aby měl prostor udělat kvalitní střih. Se zvířaty je to mnohem složitější. Při střihání nedrží tak jako to umíte vy, i když nůžky jsou velmi ostré. Musím si s ním vybudovat vztah, aby mi věřil a někdy to i trošku trvá -z tohoto důvodu je fajn, když chodíte pravidelně a kadeřníky pořád nestřídáte.

Můj cíl -  individuální přístup. Čím lépe se mi to povede, tím budete spokojenější :-) a když vidím, že jste spokojení, o to víc mě moje práce těší ! Snažím se vycítit vaší potřebu a představu a konečný výsledek přizpůsobit vám a hlavně vašemu pejskovi! Existuje spousta úskalí, kterými můžete svou neodborností pejskovi ublížit a někdy i trvale a to jak na jeho chování, tak i kůži. Proto se neustále vzdělávám.

Nebojte se mých otázek, jsou mířeny tak, aby vám pomohly,aby starost o vašeho pejska byla co nejjednodušší a vy jste se mohli radovat z jeho přítomnosti !

Co se týče výstav, je to trochu o něčem jiném a ještě o něco složitější :-)